Planeta Szkoła Mrocza   klasa 5c

Klasy 1Ta oraz 2  - uproszczone kryteria oceny prac

Ogólnie oceniamy przede wszystkim zaangażowanie ucznia w nauczanie zdalne, systematyczność i współpracę. Liczy się umiejętność wykorzystania techniki internetowej. Bierzemy pod uwagę problemy techniczne i inne. Niczego się nie bać! Spokojnie, ale do przodu!

I Rozprawka: 1. zgodność z tematem i formą wypowiedzi, 2. teza, siła argumentów, 3. język (dop. 3 j), 4. ortografia (dop. 1 o), 5. interpunkcja (dop.3). Praca krótsza od określonej normy nie będzie punktowana
.
II Charakterystyka: 1. cztery elementy kompozycji 2. bogactwo treści, siła argumentacji w punkcie 3 carakterystyki, 3. język (dop. 3 j), 4. ortografia (dop. 1 o), 5. interpunkcja (dop.3). Praca krótsza od określonej normy nie będzie punktowana.

II Krzyżówka: 1. Waga pytań, 2. technika wykonania, 3. język (dop. 3 j), 4. ortografia (dop. 1 o), 5. interpunkcja (dop.3). Praca krótsza od określonej normy nie będzie punktowana.