Michał Splitt
Drodzy Przyjaciele

W ostatnim czasie panuje u nas okropna choroba. Koronawirus - tak ją nazwano. Nie możemy wychodzić z domu i chodzić do szkoły. Lekcje odrabiamy przez internet. W wolnym czasie oglądam programy sportowe, motoryzacyjne i ciekawe filmy.
      Ostatnio wraz z rodzicami oglądałem oparty na faktach film  pt. "Niebo istnieje naprawdę" z 2014 roku. Film bardzo mnie zachwycił. Opowiada o historii pewnej rodziny. W pewnym momencie czteroletni syn Colton  trafia do szpitala  z obawą, że umrze. Wszyscy mieszkańcy i przyjaciele rodziny zaczynają się modlić o zdrowie dziecka. Staje się cud. Chłopczyk zdrowieje. Wszystko wraca do normy. Po pewnym czasie chłopczyk zaczyna opowiadać swoim rodzicom, że kiedy był w szpitalu, to był w niebie. Mówi, że spotkał tam dziadka i siostrę. Rodzice początkowo nie mogli w to uwierzyć, ale wiele sytuacji sprawiło, że uwierzyli. Tato pokazuje synowi zdjęcie dziadka z młodości, a chłopczyk potwierdza, że to właśnie jego tam widział.
      Po pewnym czasie opowiada mamie, że widział tam siostrę, która ma takie same włosy  i oczy jak ona.  Mama bardzo się wzrusza. Colton mówi też, że spotkał tam Jezusa.Tata syna jest tym wszystkim bardzo wzruszony. Jest pastorem, dlatego pewnego dnia postanowił o wszystkim opowiedzieć  swoim wiernym.
Zachęcam  wszystkich do obejrzenia tego filmu. Jest bardzo wzruszający.