Oliwier Mróz
Rok szkolny 2019/2020

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. W I semestrze nie było ani za łatwo, ani za trudno, powiedziałbym, że tak w sam raz. Pracowaliśmy tradycyjnie i systematycznie, mając zadania domowe i sprawdziany. W II semestrze od marca wszystko się zmieniło. Czas ten był bardzo trudny zarówno dla uczniów jak i nauczycieli ze względu na zdalne nauczanie i ryzyko zarażenia koronawirusem, dlatego pracowaliśmy w domu. Wszyscy musieliśmy dostosować się do nowych warunków pracy. Nie było to taką łatwą sprawą jakby się mogło wydawać. Obecnie wszyscy bardzo się cieszą, że wkrótce będą wakacje, gdyż odpoczną od ciężkiej pracy i nabiorą energii na dalsze zmagania. Po wakacjach mam nadzieję, że znowu wrócimy do szkoły i w sposób tradycyjny będziemy mogli kontynuować naukę. Siedzenie przed komputerem, tabletem czy komórką nie zastąpi nam spotkań z kolegami, koleżankami i nauczycielami. No i oczywiście upragniony przez wszystkich uczniów odgłos dzwonka na przerwę także jest przez nas wyczekiwany. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w szkole.