Planeta Gimnazjum
 Szkoła Podstawowa Mrocza

Dominika Wekwejt, Udana wycieczka

06.10.2017r. uczniowie klasy VII B  wraz z wychowawczynią Panią Pauliną Leks oraz opiekunami Panią A.Wekwejt oraz Panią A. Kapeluszną  wybrali się po lekcjach do kina w Bydgoszczy.
Uczniowie  mieli okazję obejrzeć film  pt. „TO”. W filmie jest mowa o członkach „klubu frajerów”,  którzy muszą pokonać swój osobisty strach i stawić czoła potężnemu Klaunowi, który żywi się ich strachem. Każdy z nich przeżył coś ciężkiego i ma traumę, ale razem mogą pokonać demonicznego klauna z Pennywise.
Celem wycieczki było zintegrowanie się oraz znalezienie wspólnych zainteresowań. W czasie wyjazdu uczniowie wspólnie przeżyli radosne chwile w Mc Donaldzie, co sprawiło, że wytworzyła się przyjemna atmosfera, ułatwiająca serdeczne kontakty, wyzwalająca serdeczność i koleżeńskość, okazywanie sobie uprzejmości.
Pobyt na wycieczce to nauczanie przez odkrywanie, przeżywanie i działanie. Wyjazdy takie dają możliwość obserwacji, zdobywania informacji, które są podstawą trwalszej i bogatszej wiedzy. Wyzwalana aktywność jest zaczątkiem wchodzenia w coraz to szersze kręgi społeczne, ucząc szacunku dla ludzi i ich pracy, uczestnictwa w kulturze, kształtuje pożądane postawy. Z wycieczki wróciliśmy późno, ale bardzo szczęśliwi i zadowoleni.
Bardzo dziękujemy Pani Paulinie oraz opiekunom za zorganizowanie wyjazdu jak i opiekę podczas wyjazdu.